Усе більше аграріїв обирають New Holland

ТЕГИ:

Незважаючи на усі складнощі у році, що минає, Україна вкотре підтвердила статус одного зі світових лідерів із виробництва та експорту сільгосппродукції. Досягнути таких результатів було б неможливо без надзвичайної працьовитості та наполегливості наших аграріїв, та, звісно ж, без новітніх агротехнологій та високопродуктивної техніки

На сьогодні можна визначити кілька основних факторів, на які насамперед звертають увагу сільгоспвиробники, коли обирають техніку для свого господарства. По-перше, це висока продуктивність, економічність, оптимальне співвідношення ціна/якість та наявність професійного сервісного супроводу.

За підсумком минулих років, можна впевнено стверджувати, що все більше аграріїв, керуючись вищезазначеними міркуваннями, віддають перевагу техніці New Holland. Понад половину цієї техніки було придбано в офіційного дилера ТОВ «Європейська аграрна компанія», що входить до складу групи компаній Техноторг.

Усі переваги потужних роторних комбайнів серії CR уже мали змогу оцінити такі великі агропідприємства, як «Сварог Вест Груп» та «Індустріальна Молочна Компанія».

Фото 1. Усе більше аграріїв обирають New Holland

Сергій Філюк, заступник голови правління з експлуатації техніки холдингу «Сварог Вест Груп»:

- Наш холдинг є відомим вітчизняним виробником посівного матеріалу, тому якість обмолоту й уникнення пошкоджень насіння дуже важливі для нас. Загалом, це потужний комбайн, який працює дуже продуктивно й ефективно. Так, на півдні України на збиранні пшениці продуктивність комбайнів сягнула 70 га на добу.

Алекс Ліссітса, генеральний директор «Індустріальної молочної компанії»:

- З огляду на краще співвідношення ціна/якість, ми обрали комбайн СR9080. Наступні збиральні кампанії лише засвідчили, що ми вчинили правильно - потужність, надійність та продуктивність цієї моделі не підлягають сумніву. За продуктивністю вона не поступається техніці деяких дорожчих брендів (яка також є у нашій компанії), а за певними критеріями - навіть перевищує її (на 3-7% на основних культурах).

Зазначимо також, що 2015 року «Європейська аграрна компанія» представила на ринку України модель нового покоління вже добре відомої серії СR - СR9.80.

Ще одна цьогорічна новинка - трактор Т8.410 потужністю 410 к.с. у якому втілено низку конструктивних рішень, що роблять його ще економічнішим та продуктивнішим порівняно з попередніми моделями серії Т8. Трактори цієї серії становлять основу парку техніки СП «Південна аграрно-експортна компанія». Цього року господарство придбало ще три нових трактори Т8.410.

Фото 2. Усе більше аграріїв обирають New Holland

Юрій Кормишкін, співзасновник СП «Південна аграрно-експортна компанія»:

- Для нас вибір техніки - справа пріоритетна, адже в обробітку господарства понад 10 тис. га. У нашій компанії 70% парку - це машини та агрегати New Holland. Одним із чинників, що вплинув на наш вибір, є позитивний досвід співпраці із ТОВ «Європейська аграрна компанія». Ми переконані, що все буде гаразд і з технічним супроводом, і з сервісним обслуговуванням техніки.

Враховуючи зростання попиту на самохідні обприскувачі, New Holland та «Європейська аграрна компанія» цього року запропонували аграріям обприскувач GUARDIAN, який виконує технологічні операції в оптимальні агротехнічні терміни за будь-якої фази розвитку культур. На ринку представлено дві моделі SP275F та SP240F, що відрізняються об’ємом баку. Висота кліренсу становить 183 см. Це дає змогу захистити кукурудзу, ріпак, провести десикацію соняшнику без ризику приминання вершечків рослин. Однак високий кліренс - це ще не все. На усіх обприскувачах New Holland встановлено ефективну автоматичну систему підтримки висоти штанги. Суттєву роль у комфорті та зручності роботи відіграє й переднє розміщення штанги - не треба щоразу обертатися назад. Стандартна ширина штанги обприскувача SP275F становить 36,5 м, що забезпечує високу продуктивність роботи.

Обприскувач GUARDIAN SP275F цього року вже придбало СП «Аскольд-Агро».

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!