Покращення продуктивності сільськогосподарської техніки

ТЕГИ:

Єдине універсальне масло для парку сільськогосподарської техніки дозволить оптимізувати витрати на сервісне обслуговування і забезпечити високу її продуктивність.

Змащування відіграє критичну роль у технічному обслуговуванні сільськогосподарської техніки. При цьому тривале збереження техніки у відмінному стані є головною умовою, що дозволяє підприємцю досягати поставлених виробничих завдань і забезпечує ефективне ведення господарської діяльності. Для забезпечення високоефективного захисту техніки необхідні високоякісні моторні масла, наприклад, МоЬіі. Завдяки своєму високому рівню експлуатаційних властивостей, якісні моторні масла можуть покращити продуктивність сільськогосподарських машин.

Вже більше століття Моbil є світовим фахівцем в області систем змащування. Ця марка представлена більш ніж в 200 країнах світу і асоціюється передовсім з ефективністю, інноваціями і майстерністю.

Як знизити собівартість техобслуговування?

Масла Mobil зарекомендували себе як в лабораторних, так і в польових умовах, у повсякденній експлуатації в сільськогосподарських підприємствах. Вони можуть допомогти вам поліпшити надійність і готовність до роботи машин, оптимізувати робочі характеристики сільськогосподарської техніки і знизити експлуатаційні витрати. Для фермерів і підприємців висока якість продуктів (масел) веде до численних потенційних переваг: зокрема, підвищення техніко-експлуатаційних показників машин, зниження собівартості техобслуговування, можливість збільшити інтервали заміни масла і довготривалий захист, що якнайкраще збереже капітал, інвестований в техніку, що експлуатується.

На що звернути увагу при виборі?

Сільськогосподарські підприємства застосовують найрізноманітніше устаткування. В умовах необхідності найбільш ефективного використання матеріальних ресурсів та оп-тимізації витрат, у тому числі на обслуговування техніки, наведене вище питання є надзвичайно важливим. У цьому випадку в нагоді підприємцю стане можливість використання багатофункціональних масел.

Mobil Agri Extra 10W-40 - багатофункціональне напівсинтетичне масло, призначене для змащування сільськогосподарської техніки, що використовується з різним ступенем інтенсивності. Воно одночасно підходить для змащування дизельних двигунів, гідравлічних систем, трансмісій з гальмами та без них і зчеплень.

Mobil Agri Extra 10W-40 також підходить для більшості трансмісій типу CVT, а саме: New Holland TVT / Steyr CVT / Case CVX / Massey Ferguson DYNA VT / Same DeutzFahr / Fendt Vario / Valtra CVT DIRECT / John Deere / JCB.

Mobil Agri Extra 10W-40 відмінно захищає деталі від зносу, а також забезпечує високий рівень їх чистоти завдяки посиленим миюче-диспергійним властивостям. Застосування цього масла виключає вібрації в механізмах "мокрих" гальм і дозволяє легкий пуск двигуна і надійну експлуатацію гідравлічних систем, особливо за низьких температур.

Високий рівень експлуатаційних властивостей Mobil Agri Extra 10W-40 забезпечується поєднанням синтетичних і мінеральних базових масел з унікальним пакетом присадок, що дозволяє одночасно досягти відмінних низькотемпературних характеристик та високої термостабільності і низької випаровуваності.

Поліпшений склад Mobil Agri Extra 10W-40 відповідає різноманітним вимогам виробників техніки, що зменшує номенклатуру необхідних мастильних матеріалів. Можливість застосування Mobil Agri Extra 10W-40 в широкому спектрі двигунів, у тому числі з турбонаддувом, агрегатів трансмісії і гідравлічних систем тракторів, комбайнів і іншого сільськогосподарського устаткування значно знижує ризик помилкового або неправильного використання масла.

Mobil Agri Extra 10W-40 відповідає або перевершує вимоги наступних виробників:

- API CE/SF-API GL-4

- Massey Ferguson MF 1139-1144

- Ford New Holland M2C 159B

- John Deere J20C / J27 - Allison C-4 Agri.

Має схвалення ZF ТЕ-ML 06C / 07B - GIMA MF CMS 1145.

 

Фото 1. Основны переваги Mobil Agri Extra 10W-40