Сеялки

Вопросы электронного управления сеялками, совершенствования роботизированных устройств на них позволяют говорить о новой эре посевных машин. Наши авторы пишут о наиболее актуальных и практически полезных новинках, узлах и агрегатах сеялок. Главное внимание уделяется именно качеству посева семян, такому размещению каждого из семян в почве, которое позволит получить максимальный урожай.

Важными есть вопросы использования минеральных удобрений на посеве, соотношение их внесения или, наоборот посев без удобрений. Эти острые темы мы рассматриваем и публикуем на страницах журнала Зерно, и размещаем в разделе нашего сайта. 

Отдельно мы акцентируем внимание аграриев на универсальных посевных комплексах, способных совмещать в себе несколько технологических операций. Статьи, о таких многофункциональных агрегатах, позволят понять их практические возможности, сделать правильные выводы о целесообразности работы с ними.

С первого номера наш журнал много внимания уделяет вопросам внедрения в Украине интенсивной технологии почвообработки и технологии no-till, глубоко развивая данные темы. Призванные отечественные и зарубежные эксперты в вопросах сеялок Михаэль Хорш, Энрике Бертини, Андрей Твердохлеб, Андрей Воробйов, Вадим Андрущак, Виктор Сыч, Валерий Кремсал, Виктор Погорелый, Александр Мирненко дают свои рекомендации по их оптимальному применению.

 

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!