Новинки, що зберігають краплинки

ТЕГИ:

На Запоріжжі АМАКО показала техніку, здатну протистояти погоднім умовам

«Ми купуємо в АМАКО техніку, насіння й добрива. Після кількох років співпраці маємо лише позитивні відгуки про цю компанію. АМАКО не лише реалізує техніку, а й консультує господарство надалі. Як результат, нові технології впроваджуються оптимально».

Директор ПСП «Агрофірма «Росія» Анатолій Николенко

Анатолій Николенко

Землеробство - надійне джерело прибутку в українському сільському господарстві, однак навіть найгеніальніший задум вщент зруйнує слабкий технічний парк. Компанія АМАКО пропонує раз і назавжди покінчити з проблемою «старих залізяк» та оновити, якщо не весь технічний парк, то, принаймні, його ключові одиниці. Дні поля корисні тим, що в одному МІСЦІ сконцентровано потрібні для певного регіону технічні одиниці. Учасники Дня поля, проведеного АМАКО в Бердянському p-ні Запорізької обл. на базі ПСП «Агрофірма «Росія» (11,5 тис. га), побачили, яку техніку пропонує світова індустрія для збереження вологи та для протистояння примхам погоди загалом.

Базу Дня поля на півдні України було обрано невипадково. Агрофірма «Росія» - давній партнер компанії АМАКО, експлуатує 6 комбайнів Massey Ferguson та однойменні сівалки, ґрунтообробні агрегати Challenger, а в 2012 році придбали гусеничного трактора Challenger 765С, тягове зусилля якого на 15-20% більше порівняно з колісним аналогом, при цьому тиск на ґрунт зменшується в півтора рази.

На Дні поля було представлено 20 одиниць техніки, в тому числі кілька ґрунтообробних та вологозберігаючих агрегатів. Культиватор Vector для основного обробітку ґрунту виробництва німецької компанії Kockerling - це новинка сезону від АМАКО. «Цей культиватор має сколихнути ринок. Нема жодного агрегату в світі, де є 4 ряди потужних культиватор-них лап. В агрегаті застосовані й інші інноваційні рішення», -зазначає Дмитро Бородій, керівник Департаменту продажу техніки компанії АМАКО. Перше, що вирізняє цю машину, - універсальність. У стандартній комплектації Vector здатен обробити ґрунт на глибину 15-30 см; замінивши лапи, глибина обробітку досягає 40 см. Крила в крильчатих лапах знімаються, перетворюючи робочий орган культиватора на долотоподібний тип. Поверхні коткуючих коліс виконані у форму U-подібного профілю, що перешкоджає налипанню ґрунту. Граблини позаду культиватора завершують роботу, формуючи на поверхні ґрунту мульчу, яка утримує вологу.

Функціонал легкої дискової борони Challenger шириною захвату 9 м також спрямовано на утримання вологи. Одна з ключових технологічних характеристик - спроможність формувати рівномірний шар мульчі по всій заданій глибині. Діаметр дисків 61 см та максимальне заглиблення на 15 см дозволяє працювати по будь-яким пожнивним решткам. «Є господарства, що відпрацювали бороною Challenger на одних дисках по 22 тис. га, - зазначає Микола Клімов, директор Запорізького сервісного центру ТОВ «АМАКО Україна». - Цікаво, що в агрофірмі «Росія» при підготовці ґрунту для посіву озимих по соняшнику цією бороною було затрачено 4,7 л/га пального в агрегатуванні з гусеничним трактором Challenger 765С».

Шанувальники Great Plains були приємно вражені, побачивши 9-метрову зернову сівалку, яка набула компактної транспортної ширини 3 м. Зерновози Iveco Tracker вантажопідйомністю 45 тонн мають одразу два козирі: 40 л палива на 100 км в завантаженому стані та спроможність забирати зерно на краю поля безпосередньо з-під комбайна завдяки колісній формулі 6x4 та кліренсу ЗО см. Кожна машина, представлена на Дні поля АМАКО, варта уваги, кожна спрямована на максимізацію прибутку. Не можна також пройти повз самохідний обприскувач Nitro/Miller 5275. Окрім бездоганного стикування деталей, автоматичної корекції висоти штанги та численної кількості інших переваг обприскувач уже в стандартній комплектації містить обладнання для точного землеробства, оригінальне заводське обладнання для автоматичного підкеровування доступне як опція, а гарантія на машину складає 2 роки.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!