Dominator - приборкувач важких грунтів

ТЕГИ:

Для глибокорозрихлювача Dominator, що реалізує підприємство «Запоріжжя-Агротехніка», зрихлювати 7000 та за осінь - це план. Умови жорсткі, українські: важкі глинисті грунти, пожнивні рештки після соняшнику чи кукурудзи... Без затримок, без поломок, без жодної втрати якості, натомісь зберігши чимало пального, Dominator успішно заміняє собою плуг.

Для приборкання твердих та гонористих важких глинистих грунтів американська компанія Krause створила глибокорозрихлювач Dominator. При обробітку першими йдуть робочі органи Dominator’a - «їжаки», що рівномірно розподіляють пожнивні рештки. Далі надвеликі диски розрізають стерню, три ряди надійних та жорстких лап підривають грунт на задану глибину - 35-40 см. Завершують операцію по загортанню рослинних решток, розпушенню та вирівнюванню грунту два ряди дисків-кондиціонерів. Кожен диск насаджений на окрему штангу, що, по-перше, дозволяє копіювати нерівності грунту, а по-друге, дуже зручно для технічного обслуговування: підшипник можна змінити за 5-10 хв.

Фото 1. Dominator - приборкувач важких грунтів

Такий набір та технічне виконання робочих деталей є не в усіх виробників, що зумовлює відмінне рихлення післяжнивного поля восени під наступний, весняний посів як просапних культур (соняшник, кукурудза, цукровий буряк), так і інших культур.

Юрій Войтович, керівник СТОВ «Агрофірма «Злагода», Черкаська обл. (25 тис. га, в сівозміні всі основні с/г культури, в т. ч. цукровий буряк) певен, що придбання Krause Dominator’a, окрім інших переваг, значно оздоровило економіку його господарства.

Фото 2. Dominator - приборкувач важких грунтів

Вибираючи глибокорозрихлюван, ми порівнювали роботу агрегатів кількох фірм, добре відомих в Україні. Але на наших глинистих грунтах навіть техніка дуже іменитих брендів поступилася якістю та ефективністю роботи перед глибокорозрихлювачем Krause Dominator, якого ми й придбали в компанії - «Запоріжжя-Агротехніка».

Цим агрегатом ми замінили плуг. Якісна оранка для нас важлива, оскільки для оптимальної сівозміни з року врік вирощуємо цукровий буряк. В минулому сезоні Dominator із рихленням впорався чудово. Агрегат не лише ідеально розпушив грунт та загорнув пожнивні рештки, але і звільнив наше господарство від перевитрат пального, які неминуче виникають при оранці. Dominator також добре вписується в ансамбль агрегатів нашого господарства, адже ми вже три роки впроваджуємо енергозберігаючу технологію обробітку грунту. До речі, восени 2009 року один лиш Dominator в агрегатуванні з 550-сильним трактором Case обробив 7000 га. Продуктивність праці складала 120-150 га/добу.

Технічні характеристики Krause Dominator

Окрім цього, «Запоріжжя-Агротехніка» має новинку для українських аграріїв - підживлювач рослин Krause Liquid Jet. Призначення агрегату - точне внесення рідких добрив у міжряддя просапних культур у період вегетації.

Основні переваги Liquid Jet:

  • Якісно підживлює рослини навіть у найважчих грунтових умовах, при мінімальній і нульовій технології обробки грунту.
  • Забезпечує точне внесення добрив за кількістю й глибиною, завдяки чому значно впливає на підвищення врожайності.
  • Має просту й надійну конструкцію.

Технічні характеристики Krause Liquid Jet

Треба сказати, що на українських полях подібні аплікатори з’являються дедалі частіше в іноземному, вітчизняному та навіть у саморобному виконанні. Саморобне - саморобним, але американський виробник Krause напевне має бути кращим. В арсеналі фірми «Запоріжжя-Агротехніка» є ще багато агрегатів для обробітку грунту, які нічим не поступаються відомим світовим виробникам, при цьому мають нижчу ціну. Іншою спеціалізацією фірми є поставка самохідної техніки з Західної Європи та Північної Америки.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!