Універсальні дощувальні машини – для будь-якого рельєфу, для будь-яких культур

ТЕГИ:

Завдяки впровадженню новітніх технологій виробництва та використанню сучасних конструкційних матеріалів значно модернізовані та розроблені нові конструкції високоякісних і надійних дощувальних машин, які забезпечили дощуванню ще більше переваг порівняно з іншими способами зрошення

 

Шлангові дощувальні машини, поливні штанги та насосні станції, які пропонує на вітчизняному ринку UVC, мають високий технічний рівень і характеризуються найвищою універсальністю у порівнянні з альтернативним поливним обладнанням. Запропонований широкий асортимент дощувальних машин нового покоління включає в себе десятки базових моделей та сотні їх модифікацій, що дає змогу легко адаптувати ці машини до конкретних ґрунтово-кліматичних умов будь-якого господарства та забезпечити при цьому найбільшу ефективність їх використання при зрошенні всіх польових та овочевих культур, а також садів, виноградників та інших багаторічних насаджень. Кожна шлангова дощувальна машина включає в себе монтовану на причіпному шасі поворотну платформу з котушкою, приводну систему з турбіною та коробкою передач, поліетиленовий шланг необхідної довжини та пересувний візок із дощувальним апаратом.

Турбіна є серцем дощувальної машини і її технічні характеристики в найбільшій мірі визначають функціональні можливості машини. Новітні радіальні повнопоточні турбіни виготовлені зі спеціального алюмінієвого сплаву, мають внутрішнє байпасне регулювання та з’єднані безпосередньо із багатоступеневою коробкою передач, в якій всі передачі занурені у масляну ванну, що й забезпечує високі робочі технічні характеристики та плавність і рівномірність роботи всіх механізмів машини. Завдяки такому технічному рішенню вдалося значно зменшити втрати напору та забезпечити широкий спектр робочих швидкостей дощувального апарата навіть за низького робочого тиску та при малих витратах води.

На різних моделях дощувальних машин використовуються зносостійкі поліетиленові шланги довжиною до 700 м та діаметром від 32 мм до 140 мм з покращеними еластичними характеристиками, що робить їх придатними для застосування на будь-якому типу ґрунту. Механізми намотування шланга дощувальних машин забезпечують рівномірний розподіл води по зрошуваному полі, зменшення втрат тиску, оптимальні швидкісні режими роботи дощувальних апаратів і штанг, точність кількості опадів. Дощувальні апарати новітньої конструкції надзвичайно гнучкі для широкого спектру застосування, а їх унікальна приводна система дозволяє одержати значно кращий розпил струменя в значно більшому діапазоні робочого тиску води.

Використання таких дощувальних апаратів забезпечує рівномірне зволоження ґрунту при зрошенні у вітряну погоду та високу якість дощування при високих поливних нормах за рахунок варіювання дисперсності розпилу та кута траєкторії польоту краплин в автоматичному режимі. Зміна багатьох типів сопел дозволяє оператору вибрати оптимальний розпил води для кожного виду рослин. Поливна штанга, як альтернатива дощувальним апаратам, характеризується поліпшеною рівномірністю розподілу води і використовується для зрошення ніжних рослин. Завдяки використанню на поливних штангах розпилювачів, які працюють при дуже низькому тиску, досягається суттєве зменшення енерговитрат у порівнянні з дощувальними апаратами. Штанги зі сталі з гальванізованим покриттям або з алюмінію забезпечують ширину захвату до 50 м при високій рівномірності і тонкодисперсному розпилу води. Панелі контролю та керування є найдосконалішими технологічними вузлами шлангових дощувальних машин і разом з контрольно-вимірювальними приладами забезпечують повну автоматизацію поливного циклу.

Усі нові моделі дощувальних машин використовують гідравлічні системи, що створює додаткові комфортні умови роботи для оператора під час виконання ним різноманітних функцій. У більшості удосконалених моделей гідравлічні системи можуть бути радіокерованими, що значно зменшує витрати праці при експлуатації машин та зміні їх позицій. Панелі, що живляться від акумуляторів або сонячних батарей, виконують багато функцій: вимірювання довжини розмотаного і намотаного шланга, керування витрат води, програмування робочої швидкості, загального часу поливу, кількості опадів тощо.

Шлангові дощувальні машини, виконуючи технологічний процес з найвищою якістю, забезпечують раціональне використання води, зменшення трудо- та енерговитрат, надзвичайну гнучкість для ефективного використання на полях зі складним мікрорельєфом та на ділянках неправильної конфігурації. При застосуванні електронних систем контролю машини працюють у повністю автоматизованому режимі за розробленими програмами, що автоматично підтримує оптимальну вологість ґрунту та мікроклімат на полях з урахуванням виду рослин і характеристик ґрунту.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!