В Украине начнут производить тракторы под новым брендом

Уже с сентября текущего года кременчугский завод «Авто-Холдинг» по заказу «Группы компаний АИС» планирует запустить производство тракторов, сообщает пресс-служба АИС.

На первом этапе запланировано наладить выпуск сельхозтехники мощностью до 30 л.с. Как ожидается, тракторы будут выпускать под брендом КрАСЗ. Комплектующие будут закупаться у азиатских компаний.

АИС будет осуществлять сервисное и гарантийное обслуживание, а также розничную продажу тракторов. Как дополнительные доступные опции предусматриваются лизинг, выездной сервис и покупка в кредит.

В компании оценивают годовой объем сегмента в более 17 тыс. тракторов, и рассчитывают занять в нем 5%-10%.

Следует отметить, что в 2018 году ПАО «Харьковский тракторный завод» (ХТЗ) вдвое нарастил экспорт сельхозтехники: покупателями выступили Молдова, Грузия, Армения, Казахстан, Литва, Польша, Болгария, Румыния и Новая Зеландия. Также на предприятии начали работать над новыми технологиями обработки почвы.

 

Читайте также:

Сколько техники приобрели аграрии: сводка

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!