В Херсоне стартует производство комбайнов «Скиф»

Многолетний сериал по налаживанию производства отечественных зерноуборочных комбайнов получил очередное продолжение. В 2017 году Херсонский машиностроительный завод начнет серийный выпуск комбайнов «Скиф». С начала планируется выпускать по 10 комбайнов в месяц – до 150 единиц в год. Если дело пойдет на лад, через пять лет на ХМЗ будет выпускаться минимум 500 комбайнов в год.  Ожидается, что их стоимость будет примерно в два раза ниже, чем у импортных. 

Отметим, что во времена СССР в Херсоне выпускалось по 6 тысяч зерноуборочных комбайнов ежегодно. Хотя сравнивать эти цифры не совсем корректно, поскольку необходимо исходить из производительности и надежности машин. Смогут ли новые украинские комбайны сравниться по основным характеристикам хотя бы с зарубежными производителями бюджетной техники пока неизвестно. Но в принципе тенденция радует, лишь бы опять что-то не застопорилось в самый последний момент.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!