Разработан новый робот-оценщик урожая

В Израиле создан очередной аграрный робот, главной задачей которого является возможность точной оценки текущей урожайности и состояния посевов в поле. Для этой цели используется специальный гидролокатор, благодаря которому агрегат имеет возможность анализировать звуковые волны.  

Созданный в рамках проекта AGRYbot, робот-оценщик работает следующим образом. Он идентифицирует звуковые «подписи» объектов для оценки урожайности и состояния растений. Получив ответ от запрошенного объекта, он обрабатывает информацию, используя интеллектуальные алгоритмы. Аппарат способен, например, точно подсчитать количество листьев на растении, даже на дереве, и общий вес плодов, безошибочно различая разные объекты.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!