New Holland: три новые модели пресс-подборщиков

Один из ведущих мировых брендов сельхозтехники продолжает развивать свою линейку пресс-подборщиков. В 2017 году New Holland презентует новый крупногабаритный тюковый агрегат Big Baler 1290 Plus, а также две новые рулонные модели.

Big Baler 1290 Plus характеризируется еще более высокими характеристиками производительности и считается самой крупной моделью пресс-подборщика бренда New Holland. Отметим функциональность новинки, в первую очередь систему IntelliCruise, позволяющую автоматически регулировать скорость трактора в оптимальном режиме, а также систему SmartFill, которая измеряет скорость потока собранной массы для равномерной упаковки тюков.

Рулонные пресс-подборщики Roll Baler 125 Combi и Roll Baler 135 Ultra оснащены инновационной технологией пленочной упаковки. Гидравлическая система принудительной подачи позволяет предварительно растягивать пленку для более тщательной и надежной упаковки растительной массы. Благодаря этому возросла и производительность моделей.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!