«Лозовские Машины» завершили испытания новой бороны «Дукат-6»

«Лозовские Машины» успешно завершили осенний цикл испытаний дисковой бороны «Дукат-6», который поступит в продажу уже в следующем году. За осенний цикл работ «Дукат-6» наработал 1300 га земли. В среднем расход топлива по кукурузе составил 5,7 л/га, по подсолнечнику – 5,5 л/га, по пшенице – около 6 л/га, по траве после уборки сена – от 6,3 до 6,5 л/га. В ходе испытаний «Дукат-6» продемонстрировал рабочую скорость до 20 км/ч.

Новая борона является логичным продолжением традиционной линейки дискаторов «Лозовских машин».  Агрегат предназначен для работы с тракторами, мощностью от 170 л.с. В комплектацию дисковой бороны входит 50 дисков диаметром 56,6 см. Конструкция и расположение рабочих органов лущильника призвана обеспечить качественную предпосевную обработку почвы со смешением почвы и растительной массы, а также равномерным распределением соломы.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!