Купуй техніку – отримуй 100 000 грн гарантовано!

При покупці тракторів або комбайнів Massey Ferguson ви отримуєте гарантовану суму грошей в розмірі 100 000 грн, яку можете витратити на купівлю запчастин до будь-якої техніки, замовлення її сервісу та/або придбання іншої техніки!

Пропозиція поширюється на наступні моделі техніки:

Фото 1. Купуй техніку – отримуй 100 000 грн гарантовано!

MF6713 130 к.с.

Фото 2. Купуй техніку – отримуй 100 000 грн гарантовано!

MF7724S 240 к.с.

Фото 3. Купуй техніку – отримуй 100 000 грн гарантовано!

MF7370 Beta

Акція триває тільки з 1 до 31 жовтня 2019 р.

*бонус на запчастини та сервіс необхідно використати до кінця 2019 року.

**сума бонусу не може перевищувати 20% від загальної суми замовлення запчастин або сервісу для одного рахунку та/або 5% від вартості техніки, що купується з використанням бонусу.

*** бонус може бути використаний на всі запчастини, що в наявності на складах АМАКО.

Запитуйте деталі акції у регіональних представників АМАКО

 

Пропонуємо:

Компенсации за сельхозтехнику больше не предвидятся

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!