Kuhn: самый крупногабаритный пресс-подборщик бренда

На рынке пресс-подборщиков становится все жарче – известный французский производитель усовершенствовал и полностью автоматизировал рулонный пресс-подборщик FB 3135. В модели Automate интегрирована функция автоматического деблокирования, запирания и отпирания прессовальной камеры.

Система Autogate автоматически закрывает заднюю откидную стенку прессовальной камеры, выбрасывая рулоны без участия оператора.

Система автоматической очистки камеры Autodeblock защищает механизм от перегрузок, автоматически складывая ножи и опуская систему Dropfloor. После перезагрузки ВВП, подборщик в приемной камере продолжает работу, подавая собранную массу в прессовальную камеру. В свою очередь фартук Dropfloor и ножи возвращаются в рабочее положение.

Система автоматической очистки ножей Opticut заранее программирует процедуру очистки, в перерывах между прессованием, благодаря чему ножи остаются чистыми.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!