Kramer новый электрический фронтальный погрузчик

Ведущий производитель спецтехники Kramer заявил о выпуске в коммерческую продажу первого полностью электрического колесного фронтального погрузчика с индексом 5055e.

Эта компактная полноповоротная машина с полным приводом весом 4,13 тонн предназначена для работы внутри зданий, в условиях плотной застройки в городах или в туннелях – везде, где может пригодиться ее бесшумность и полное отсутствие вредных выхлопов.

Впервые модель 5055e показали еще на выставке Bauma 2016, но только сейчас компания наладила серийный выпуск. Объем стандартного ковша составляет 0,65 куб.м, а максимальная грузоподъемность – 1750 кг.

В конструкции используются два электрических двигателя – первый, производства JULI мощностью 15 кВт, отвечает за ходовую часть, а второй, сделанный Jungheinrich, мощностью 22 кВт – за гидравлику.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!