John Deere разработал культиватор нового поколения

John Deere представил две модели культиваторов-мульчирователей нового поколения: 2230 и 2330. Принцип их создания представители компании сформулировали просто: предоставить возможность аграриям качественно подготовить поле к посеву в короткие временные окна. То есть, обеспечить максимальную производительность при сохранении высокого качества обработки почвы и распределения растительных остатков. Новые агрегаты John Deere могут работать на скорости до 16 км/ч, а рабочая ширина захвата варьируется от 7,2 м до 18,5 м. Производительность агрегата может достигать 85-90 га за 10-часовую рабочую смену. Разумеется, агрегаты получили усиленную раму и рабочие органы повышенной прочности.

Эксклюзивная технология TruSet™ Tillage позволяет буквально на ходу идеально точно контролировать глубину погружения рабочих органов. Также агрегаты оснащены системой выравнивания ProFinish™, которая предоставляет возможность достичь желаемого уровня выравнивания поверхности почвы.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!