Hubertrack: самоходный гусеничный агрегат HHTrack100

Западные производители с каждым годом предлагают все большее количество решений, которые позволяют минимизировать негативное воздействие самоходной техники на почву. Одной из самых многообещающих новинок стал универсальный трак низкого давления - HHTrack100, созданный французской компанией Hubertrack.

Главная особенность агрегата – две специальные прорезиненные гусеницы, шириной 550 мм, создают давление на почву до 150 г/м². В целом общая площадь контакта с почвой составляет 2,7 м², что для четырехтонной машины является отличным показателем.

HHTrack100 имеет 100-сильный 4-цилиндровый двигатель Deutz, объемом 3,6 л. и гидростатическую трансмиссию, и даже задний ВОМ. Учитывая усиленную сцепку с почвой тяговое усилие агрегата намного выше по сравнению с колесной техникой. Гусеничный агрегат Hubertrack способен перевозить примерно 2 тонны груза, а также работать с различными типами прицепного оборудования, включая опрыскиватели. Вместе с тем французская разработка мало чем уступает по комфортности работы обычному трактору, скажем, в кабине водителя есть кондиционер и другие аналогичные удобства.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!