Grimme: полевой транспортер с функцией предварительной очистки урожая

Новый приемно-погрузочный комплекс Grimme CleanLoader благодаря своей конструкции снижает количества мусора и примесей в собранных корнеплодах еще в поле. Это позволяет повысить производительность сбора урожая в целом, а также сэкономить на доставке его в хранилище. Комплекс оснащен сенсорным экраном Grimme’s VC50, выдвижными перекрещивающимися конвейерами и четырьмя большими колесами на тандемной оси, что позволяет снизить давление на почву.

Grimme CleanLoader вмещает 21 кубометр и создан на основе приемного бункера с функцией саморазгрузки. Комплекс оснащен двумя вальцовыми модулями, которые обеспечивают непрерывный поток продукции.

Первый вальцевый модуль выполняет задачу по интенсивному отделению прилипшей почвы, а второй модуль универсальный, и служит как для отделения почвы, так и для фракционирования.

Конструкция CleanLoader также включает двухстороннюю инспекционную платформу, в которую встроены транспортеры примесей. Далее урожай по игольчатому транспортеру подается на перегрузочный элеватор, шириной 120 см, с возможностью поворота на 25 градусов. Изгиб в конце перегрузочного элеватора, снижает высоту падения и обеспечивает максимально щадящую перегрузку урожая.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!