GRA: революция продолжается

Теперь и на ios устройствах

Инновационное приложение к журналу «ЗЕРНО», позволяющее привязать к страницам печатного издания мультимедийные эффекты и считывать их смартфоном, теперь доступно и в App Store (GRA Зерно).

Пользователи айфонов и других «яблочных» гаджетов теперь могут познакомиться с нашей уникальной технологией усиленной реальности, когда цифровой контент – видео, 3D, дополнительные иллюстрации -- становится доступен со страниц бумажного журнала.

Версия для Андроид-устройств (GRA Зерно) была доступна читателям с первого номера 2019 г. Владельцы ios-устройств теперь также получают возможность просматривать все номера, начиная с первого.

В ближайшее время «ЗЕРНО» планирует предложить читателям новые уникальные форматы в рамках развития своей технологии усиленной реальности. Будьте с нами!

СКАЧАТЬ

 

Читайте также:

GRA: все об уникальном проекте издания

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!