GRA: приложение, которое открывает новый мир (ВИДЕО)

Долгое время мы думали над тем, как объединить возможности печатного издания и Интернета. На платформах Unity и Vuforia мы создали компьютерную программу, которая позволяет в нашем журнале применять очень много эффектов Всемирной паутины. Сейчас расскажем и покажем, как все это работает.

 

 

«Представьте себе, какие просторы открываются перед нами, читатель. Мы сможем вместе заглянуть вглубь почвы, или посмотреть на поле с высоты дрона, или проследить за секунды, как прорастает зерно, три недели за несколько секунд, или рассмотреть насекомое или гусеницу в микроскоп, или понять, как погибает сорняк под действием гербицида», — заявил главный редактор издания ЗЕРНО Юрий Гончаренко.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!