Caterpillar представил очередной аграрный погрузчик

Популярные среди аграриев колесные погрузчики серии M получили существенные обновления. В числе прочих была представлена интересная модель 930M AgHandler, созданная специально для использования в сельском хозяйстве. Машина имеет специальные режимы ковша и вил, что помогает работать с этими орудиями с повышенной точностью. Грузоподъемность новинки по сравнению с базовой моделью 930 М выросла до 1130 кг, что почти в три раза больше. Соответственно, на 12-15% повысились возможности гидравлики. Неудивительно, что производитель декларирует 20% повышение производительности труда при использовании своего нового аграрного погрузчика.

В кабине оператора установлен удобный простой дисплей с клавиатурой. Отметим наличие системы Cat Payload Management (CPM), которая также помогает повысить производительность работы, обеспечивая автоматический контроль заполненности ковша. С ее помощью оператор может сам устанавливать цифры желаемой нагрузки, и контролировать объем и массу перемещенного материала на протяжении определенного временного отрезка.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!