Caterpillar: еще одна модель сельхозпогрузчика

Ведущий производитель широкого спектра сельскохозяйственной, дорожной и строительной техники представил новый сугубо «аграрный» полноприводный погрузчик TH306D. Машина оснащена прочными мостами со ступицами планетарного редуктора и передним дифференциалом повышенного трения, а также гидравлической системой с шестеренчатым насосом с моментальным реагированием.

Новинка получила 4-цилиндровый двигатель объемом 3,6 литра и мощностью 100 л.с.

Гидростатическая коробка передач TH306D работает в двух диапазонах переднего/заднего хода, которые можно выбирать непосредственно во время движения. Конструкция трансмиссии обеспечивает плавность и при работе с навесным оборудованием, и при транспортировке грузов.

Высота подъема стрелы составляет 5,8 м, а максимальный вылет вперед – 2,8 м при грузоподъемности 2800 кг. Разумеется, машина создана для эффективной работы в условиях ограниченного пространства.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!