Berthoud: новые навесные опрыскиватели Hermes

Линейка новых навесных опрыскивателей Berthoud Hermes включает в себя три модели с размерами бака объемом 800, 1000 и 1200 литров. Соответственно, можно выбрать штангу длиной 15, 16 или 18 метров. В обновленной конструкции штанги использованы три стальные дуги и встроенная подвеска центральной оси. При этом в сложенном состоянии ширина агрегата не превышает 2,5 метра.

Следует отметить простое и одновременно эффективное электронное управление работой новых навесных опрыскивателей Berthoud с продуманной очисткой системы. В первую очередь, это достигается благодаря инновационной технологии EcoMatic.

Еще одна особенность конструкции Hermes, которую следует отметить – более эффективное распределение веса навесного агрегата, что позволяет работать с тракторами с меньшими габаритами.

В целом опрыскиватели новой серии отлично подойдут не только для работы в полях небольшого размера или в садах и ягодниках, но и на тех участках поля, где требуется особенно тщательная обработка растений препаратами.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!