«Аякс Агро»: машини з чудовими експлуатаційним характеристиками

ТОВ «Аякс Агро» – компанія, що виробляє сільськогосподарську техніку під власною торговою маркою. Основний напрям її діяльності – це виробництво ґрунтообробної техніки: ротаційних борін і котків-подрібнювачів рослинних решток.

Продуктова лінійка ротаційних борін від «Аякс Агро» – одна з найбільших серед вітчизняних виробників аналогічного обладнання: компанія пропонує машини з робочою шириною захвату від 2 до 18 м. Усі етапи їхньої розробки виконані провідними українськими конструкторами із великим досвідом роботи в найскладніших і найточніших галузях машинобудування та інженерного проєктування. Тому машини мають чудові експлуатаційні характеристики та показники міцності й надійності в роботі, про що свідчать позитивні відгуки після експлуатації борін. «Основним нашим мотиваційним стимулом і рушієм на ринку є задоволений клієнт. Наприклад, саме завдяки позитивному досвіду використання та рекомендаціям нашого клієнта в одному з районів Дніпропетровської області ми продали дев’ять ротаційних борін», – говорить представник компанії Микола Ульїнський.

Основні функції борони – це руйнування ґрунтової кірки після опадів, боротьба з бур’янами на початковій стадії розвитку (так звана нитка), насичення повітрям верхнього шару ґрунту. Остання операція є чи не найважливішою – за своєчасного і вмілого використання борони ця функція дає змогу значно зменшити витрати на використання азотовмісних мінеральних добрив, адже завдяки насиченню верхнього шару ґрунту повітрям відбувається додаткове живлення рослин азотом. Клієнти «Аякс Агро» відзначають прямий позитивний вплив використання борони на врожайність.

У виробництві машин використовуються майже виключно українські матеріали та комплектуючі. Імпортними є підшипники кочення. До особливостей ротаційних борін від «Аякс Агро» слід віднести використання ступиці власної конструкції, у якій для збільшення терміну експлуатації встановлено два кулькові підшипники закритого типу (SKF №104, Італія) та впроваджену унікальну систему захисту підшипників кочення від пилу й вологи під час роботи. До того ж розміщення підшипників (встановлюються по краях ступиці) сприяє кращому розподіленню навантаження на робоче колесо, що своєю чергою поліпшує та стабілізує роботу цього вузла впродовж тривалого терміну експлуатації. Між підшипниками встановлено спеціальні розпірні втулки, що гарантує їхнє стійке положення без зміщення.

Фото 1. «Аякс Агро»: машини з чудовими експлуатаційними характеристиками

Гарантія на вузол кочення становить один рік або наробіток 2 тис. га. Між підшипниками розташовано спеціальні розпірні втулки, що гарантує їхнє стійке положення без зміщення.

Кріплення стійки до рами відбувається за допомогою сайлент-блока, який гасить навантаження на рамну конструкцію під час роботи й водночас дає змогу стійці рухатися вертикально й копіювати поверхню поля залежно від його рельєфу. Тиск робочого колеса на ґрунт регулюється механічно за допомогою пружини і може становити від 40 до 80 кг.

Залежно від потреби та навантаження на агрегат, загалом виробник надає клієнтові можливість вибору між двома типами стійок – преміальним і стандартним варіантами. Зокрема, стандартний варіант – це звичайна гнута стійка, яка чудово працює практично на всіх типах ґрунтів. Для тих, хто вважає її «слабуватою», виробник пропонує стійку з посиленою конструкцією – в місцях згину ці стійки посилено шляхом наварювання додаткових металевих пластин.

Робочі органи також представлені двома варіантами. Бюджетний сегмент – вирізне цільне колесо з металу товщиною 10 мм, і преміальний – набірне робоче колесо з «зубами» (ударна сталь 45), що виготовлені ливарним методом та пройшли термообробку. Ці «зуби» мають спеціальну форму: із закругленими на кінці лопатками, які водночас реалізовують ефект «мікровибуху», що сприяє насиченню ґрунту азотом і завдяки обтічній формі кромки «зуба» значно зменшують ступінь пошкодження рослин під час роботи агрегату. За інформацією від наших партнерів-фермерів пошкодження становить менше ніж 1%.

 

Читайте также:

Стало известно, сколько машин купили аграрии

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!