Amazone: разбрасыватель удобрений ZA-V с компьютером EasySet

Немецкий производитель произвел ожидаемое усовершенствование в одной из самых популярных своих моделей - разбрасывателе удобрений ZA-V, интегрировав компьютер управления EasySet.

Агрегат, оснащенный EasySet, имеет распределительное устройство высокой точности для работы с шириной захвата от 10 до 36 м и системой SBS. Объём бункера ZA-V составляет от 1400 до 4200 л. Также возможна установка устройства Limiter V+ для распределения по краям и границам полей.

EasySet позволяет настроить по отдельности выходные отверстия слева и справа и регулировать их во время движения одним нажатием клавиши. И кроме этого индивидуально регулировать норму внесения для левой и правой стороны.

Установка ZA-V EasySet производится на протяжении считанных минут.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!