Alliance Tire Group: первая в мире флотационная шина с технологией VF

На выставке SIMA-2017 была продемонстрирована первая флотационная шина с технологией VF - Alliance 389 VF. Что такое флотационная шина? Это, во-первых, упор на максимально эффективную заботу о почве, по которой движется сельхозтехника. Во-вторых, технология VF обеспечивает повышенную гибкость самой шины при сохраенинй характеристик прочности, что позволяет усилить несущую способность шины, в том числе при пониженном давлении.

Шина Alliance 389 VF позволяет работать при сниженном на 30% давлении в шине или с увеличенной на 30% нагрузкой при таком же давлении, что и в обычных флотационных шинах. Благодаря этому существенно снижается давление на почву, что помогает избежать переуплотнения почвы, сохранив ее плодородие. Соответственно, начинается  производство новых флотационных шин Alliance  VF разных типоразмеров.

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!