Грузовики

Раздел Грузовики пользуется большой популярностью у читателей благодаря глубокому и всестороннему освещению темы грузовых автомобилей. Наши аналитические обзоры дают широкие и детальные срезы рынка отечественной автотехники. В разделе освещаются вопросы не просто технических характеристик машин, а делается акцент на целесообразности и практической пользе от их использования в хозяйствах. Вдумчивый читатель найдет здесь полезную информацию о деталях грузовиков и их прицепов, сможет разобраться,  что будет актуальным в его транспортно-логистических решениях.

Традиционно раздел дает сообщения о новых машинах, адаптированных под потребности агросектора, а также мы публикуем репортажи с заводов-производителей автомобилей для демонстрации их уровня современного развития и понимания потребностей клиентов.

 

Агротехника Украины - журнал про технологии техники для сельского хозяйства

Сільське господарство як базис агропромислового комплексу кожної держави, розвивається з наданням максимуму уваги з боку уряду і приватних осіб. На сторінках нашого спеціалізованого журналу, представлена перевірена редакторами та корисна інформація для фермерів і інженерів, агрономів і керівників агропромислових комплексів, описується агротехніка й особливості застосування сільгосптехніки.

Для передплатників і відвідувачів: корисні дані на сторінках онлайн-журналу

Орієнтуючись на використання передових та інноваційних технологій і підвищення зручності пошуку інформації в інтернет-просторі, наш журнал створений для досвідчених і початківців фахівців

  • на сторінках онлайн-журналу публікується перевірена інформація про сільськогосподарських машинах і агротехніку, оновлення на ринку і новини від виробників;
  • інтернет-ресурс відкриває доступ до корисних і ретельно обробленим, відібраним даних, які необхідні для підвищення ефективності ведення сільського господарства;
  • тематичне розмаїття публікованих матеріалів і адаптований інтерфейс ресурсу допомагає швидко і в доступному форматі отримати доступ до необхідної інформації.

Опубліковані матеріали доповнюються фотографіями та містять перевірені, достовірні дані й зберігаються в архіві.

Користувачі та відвідувачі, рекламодавці й працюють в агропромисловому комплексі можуть оформити безкоштовну передплату і співпрацювати з нашим журналом. Ми працюємо для людей, зацікавлених в розвитку АПК, які прагнуть до підвищення ефективності й прибутковості власного бізнесу!